Als Inez harp speelt, kan ze zich helemaal uitleven. Zonder haar harp kan ze bijna niet!
Dit is een link naar de pagina waar deze clip op staat. Deze kan je kopiëren en in een presentatie, digitale les of website plaatsen.
Dit is een stukje code waarmee je de speler met clip in een webpagina kan opnemen. Copieer de code en plak het exact zo in de HTML-code van de pagina.
Deze link is om de clip in een pop-up te tonen, een kleiner venster boven je pagina. Handig als je de clip niet in de pagina wilt zetten met EMBED.
Ik ben Inez en dit is mijn harp.
Ik vind harpspelen ontzettend prachtig en als het goed gaat, dan voel ik me in de zevende hemel.
Ik was zes jaar toen ik harp ging spelen. Ik vind harpspelen heel leuk. Ik speel twee à drie keer op een dag. Als ik ga spelen, ga ik helemaal in de muziek op, als ik iets droevigs speel, dan zie ik een landschap, daar groeit niks. En eh toch zijn er paar verdorde plantjes. Het is er nooit mooi weer. En de hemel is dan zwart. Eh, dan heb ik niemand, dan sta ik er alleen voor en het enigste wat ik kan doen is proberen een uitweg te vinden uit die nachtmerrie.
Eh, als het een mooi stuk is en lief, en zachtaardig, dan zie ik een droomwereld met bloemen en alles wat mooi is op de wereld. Bijvoorbeeld hertjes. En dan voel ik me zo blij, dat ik niets anders kan dan blij zijn. Ik kan niet zonder mijn harp, ik ben er verslaafd aan!
Dit was mijn harp en dit was ik! Doei!