Een kerstboom in het bos, heb je dat wel eens gezien? De boswachter in deze clip ook niet! Hij leert Raaf het kerstliedje: O dennenboom.
Dit is een link naar de pagina waar deze clip op staat. Deze kan je kopiëren en in een presentatie, digitale les of website plaatsen.
Dit is een stukje code waarmee je de speler met clip in een webpagina kan opnemen. Copieer de code en plak het exact zo in de HTML-code van de pagina.
Deze link is om de clip in een pop-up te tonen, een kleiner venster boven je pagina. Handig als je de clip niet in de pagina wilt zetten met EMBED.
O, dennenboom
O, dennenboom
Lalala, balletje in de boom!
Wat ben jij aan het doen?
Oh, boswachter! Ik versier de kerstboom!
Ja, dat zie ik ook wel maar dat doe je toch niet in het bos?
Ja, maar ik vind het zielig dat deze bomen niet versierd worden maar andere kerstbomen wel. En trouwens, de dieren in het bos vinden een kerstboom ook leuk! Vind je hem mooi?
Ja, dat wel, maar dat zingen is natuurlijk vreselijk
Ik zing harstikke mooi!
Ja maar nu even niet. Dat kun je die bomen toch niet aan doen. Luister, ik zal je eens laten horen hoe het moet
O dennenboom, o dennenboom
Wist je trouwens dat het geen dennenbomen zijn maar sparren?
Ja, dat weet ik Raaf, maar je zingt niet O sparrenboom. Wat zijn je takken wonderschoon.
Ja, met ballen zijn ze nog mooier.
Ik heb je laatst in het bos zien staan, toen zaten er geen kaarsjes aan.
Haha, kijk de kaarsen gaan aan!
Wat zijn je takken wonderschoon.
Mooi!
He, sneeuw! Ja dat maakt het helemaal mooi!
O, dennenboom
O, dennenboom
Wat zijn je takken wonderschoon
O, dennenboom
O, dennenboom
Wat zijn je takken wonderschoon
Ik heb je laatst in 't bos zien staan
Toen zaten er geen kaarsjes aan
O, dennenboom
O, dennenboom
Wat zijn je takken wonderschoon