Schooltv Beeldbank

Schilderen

Met Flip de Beer

Installeer Flash:

Installeer Adobe Flash player

Flip de Beer gaat samen met een kind een kastje schilderen. Het kindje gaat eerst het kastje schuren en vervolgens begint hij met schilderen. Samen met Flip ziet hij wat er gebeurt als je verschillende kleuren met elkaar mengt.

Voor:
PO, groep 1 - PO, groep 3
Lengte:
3:01 minuten
Online tot:
Onbeperkt
Vakgebied:
Peuters en kleuters > Maken en doen > Knutselen
Waardering:
3 beoordelingen - 2586 keer bekeken
URL
?
?

Wat is dit?

Dit is een link naar de pagina waar deze clip op staat. Deze kan je kopiëren en in een presentatie, digitale les of website plaatsen.

EMBED
?
?

Wat is dit?

Dit is een stukje code waarmee je de speler met clip in een webpagina kan opnemen. Copieer de code en plak het exact zo in de HTML-code van de pagina.

POPUP
?
?

Wat is dit?

Deze link is om de clip in een pop-up te tonen, een kleiner venster boven je pagina. Handig als je de clip niet in de pagina wilt zetten met EMBED.

Trefwoorden

Zoek een clip

Bekijk ook eens

20031203_schilderijen01
Schilderij
Verven met voeten
kleuren mengen
Kleuren mengen
Met Flip de beer
Knoopverven
Knoopverven
Een stof versieren
?

Lees ook eens

?

Wat is dit?

Hier vind je achtergondinformatie van Eigenwijzer.
Eigenwijzer is de site van schoolTV voor je werkstuk, spreekbeurt en andere opdrachten.

Zandwinning
Mengsels
Heterogeen of homogeen

Een mengsel ontstaat je als je verschillende stoffen door elkaar mengt. Ook in de scheikunde werkt dit zo. Soms zal er bij het mengen van stoffen een reactie plaats vinden, waardoor er een nieuwe stof ontstaat. Maar vaker zullen de gemengde stoffen blijven bestaan, alleen dan in gemengde vorm.