Schooltv Beeldbank

Het bos

Kijk en lees

Installeer Flash:

Installeer Adobe Flash player

Ik speel in het bos.

Voor:
PO, groep 1 - PO, groep 3
Lengte:
3:57 minuten
Online tot:
Onbeperkt
Vakgebied:
PO: Nederlands > Over taal > Woordenboeken
Waardering:
40 beoordelingen - 36994 keer bekeken
URL
?
?

Wat is dit?

Dit is een link naar de pagina waar deze clip op staat. Deze kan je kopiëren en in een presentatie, digitale les of website plaatsen.

EMBED
?
?

Wat is dit?

Dit is een stukje code waarmee je de speler met clip in een webpagina kan opnemen. Copieer de code en plak het exact zo in de HTML-code van de pagina.

POPUP
?
?

Wat is dit?

Deze link is om de clip in een pop-up te tonen, een kleiner venster boven je pagina. Handig als je de clip niet in de pagina wilt zetten met EMBED.

Trefwoorden

Letterlijke tekst uit de clip

In een bos staan heel veel bomen bij elkaar. een bos ruikt lekker: mmm .. boslucht. in een bos zitten veel vogels, maar als je goed kijkt, zie je ook mini-beestjes bij zo'n omgevallen boom. op de bospaadjes kun je lekker wandelen. maar... niet verdwalen! hoe zoek je in dit bos de weg? met die pijlen op die wegwijspaal... of... met wegwijskaartjes in een bos-speurtocht. wat staat er op dit kaartje? en volg de pijlen. die kant op. daar is de omgevallen boom! en... weer een wegwijskaart! daar is de boomstronk. langs de pijl... naar het volgende kaartje. zoek de boom met het gezicht... daar! en dan? hé, ik ken die stem! daar is die malle aap uit het apenbosje. die aap heeft dasje en vosje ook zo laten zoeken... maar nu zijn die twee in het heksenbos. bos b o s bos! de letter o! waar vind je die? rond de klok! puh! makkelijk! waar zit de o verstopt... in die ronde taart! één o? ik zie er wel 3! lachen allemaal! want... daar is de o! de... de o zit in... hond! en de o zit in... gompie! en daar komt het bos weer. een boom, een boom, en nog een boom. en al die bomen samen... dat is een... bos!

Zoek een clip

Bekijk ook eens

Het ei
Het ei
Kijk en lees
De tak
De tak
Kijk en lees
De zeep
De zeep
Kijk en lees
?

Lees ook eens

?

Wat is dit?

Hier vind je achtergondinformatie van Eigenwijzer.
Eigenwijzer is de site van schoolTV voor je werkstuk, spreekbeurt en andere opdrachten.

meisje dat ligt te lezen op het strand
Laaggeletterdheid en analfabetisme
Veel mensen hebben moeite met lezen en schrijven

Kunnen lezen en schrijven is erg belangrijk. Je doet het op school, tijdens je werk en gewoon thuis. Eigenlijk denk je er niet eens bij na. Toch zijn er bijna anderhalf miljoen mensen in Nederland die moeite hebben met lezen en schrijven.

Geweld en oorlogen zijn een oorzaak van extreme armoede
Extreme armoede
Ontwikkelingslanden

Extreme armoede betekent dat mensen minder dan $ 1,25 (1 euro) per dag verdienen. Dit is het lot van ongeveer 1 op de 4 mensen in de wereld.