Met brooddeeg kun je van alles maken. Je hebt nodig: bloem, zout, versierspullen, een maatbeker, olie, een kom, een lepel en een weegschaal. Zou je die poppetjes ook kunnen eten?
Voor het maken van brooddeegpoppetjes heb je nodig: bloem, zout, versierspullen, een maatbeker, olie, een kom met een lepel, en een weegschaal. Eerst de goede hoeveelheid afmeten. De bloem gaat in een kom. Dan het zout erbij, je hebt evenveel zout als bloem nodig. Nu wat olie erbij. Nog een beetje water, en roeren maar. Het deeg is klaar. Het wordt nog een beetje verder gekneed en je kunt maken wat je wilt. Net als klei eigenlijk. Het moet nog wel de oven in om gebakken te worden. Het brooddeegpoppetje is keihard geworden. Je kunt hem jammer genoeg niet opeten!
Dit is een link naar de pagina waar deze clip op staat. Deze kan je kopiëren en in een presentatie, digitale les of website plaatsen.
Dit is een stukje code waarmee je de speler met clip in een webpagina kan opnemen. Copieer de code en plak het exact zo in de HTML-code van de pagina.
Deze link is om de clip in een pop-up te tonen, een kleiner venster boven je pagina. Handig als je de clip niet in de pagina wilt zetten met EMBED.
In SchoolTV-beeldbank Plus vindt u bij veel clips digilessen, quizzen en werkbladen.